TAGASIMAKSE POLIITIKA

Kohaldame 15-päevast tagastamisperioodi. Kui olete toote kätte saanud ja soovite selle tagastada, on teil 15 päeva aega raha tagastamist taotleda.

Kui soovite kaupa tagastada, peab see olema samas seisukorras, nagu te selle kätte saite, kandmata või kasutamata, koos etikettidega ja originaalpakendis. Teil on vaja ka ostukviitungit või ostutõendit.

Tagastamisprotsessi alustamiseks võite meiega ühendust võtta aadressil: admin@neatsvor.lt. Kui olete teabe kätte saanud, pange toode turvaliselt originaalpakendisse ja lisage ostutõend (nt kviitung).

Kui soovite ostetud kaupa tagastada, peate ise korraldama kauba tagastamise ja tasuma saatmiskulud. Kaup tuleb saata Tallinnas asuvasse lattu. Lao täpse aadressi saab teada, kui saata e-kiri aadressil admin@neatsvor.lt

Ilma eelneva tagastamistaotluseta saadetud kaupu ei võeta vastu.

Kui kaup on meie süül kahjustatud või kasutuskõlbmatu, siis ei pea klient saatmise eest maksma. 

Kui teil on küsimusi tagastamise kohta, võite alati meiega ühendust võtta aadressil admin@neatsvor.lt.

Kahjud ja probleemid
Kui olete oma tellimuse kätte saanud, kontrollige seda ja võtke meiega kohe ühendust, kui toode on defektne, kahjustatud või olete saanud vale toote. See on ainus viis, kuidas me saame probleemi hinnata ja lahendada.

Muudatused

3-aastase garantii tingimuste kohaselt võime asendada toote uue tootega, kui olete saanud kahjustatud või defektse seadme.

Raha tagastamine
Me teavitame teid niipea, kui oleme teie tagastuse kätte saanud ja kontrollinud, ning anname teile teada, kas tagastus on vastu võetud või mitte. Kui teie tagastamine on heaks kiidetud, tagastatakse teile raha automaatselt 1-2 päeva pärast, kasutades sama makseviisi, mida kasutasite ostu sooritamiseks. Pange tähele, et tagasimakse menetlemine ja töötlemine võib võtta aega, kuni teie pank või krediitkaardifirma võtab raha tagasi.

Pärast tagastatud eseme kättesaamist ja kontrollimist anname teile teada, kas tagastamine on heaks kiidetud. Pärast kinnitust, 1-2 päeva jooksul, tagastatakse teile automaatselt raha samamoodi, nagu te tegite makse. Pange tähele, et ülekanne võib võtta aega, sõltuvalt teie pangast. 

Garantiipoliitika leiate aadressilt siit.

TASUTA JA KIIRE TRANSPORT

Kiire kohaletoimetamine kohalikust laost

airplane
3 AASTANE GARANTII

Pakume kuni 3 aastast garantiiteenust

shield
14 PÄEVA TAGASTUSÕIGUS

Võimalik tagastada 14 päeva jooksul

queue
100% TURVALINE MAKSE

Tagame turvalise makse SSL-iga

valid