PRIVAATSUSE POLIITIKA

Käesolevas privaatsuspoliitikas kirjeldatakse, kuidas teie isikuandmeid kogutakse, kasutatakse ja jagatakse, kui külastate veebilehte www.neatsvor.lt (edaspidi “veebileht”) või sooritate sealt ostu.

KOGUTUD ISIKUANDMED
Kui külastate veebilehte, kogume automaatselt teatud teavet teie seadme kohta, sealhulgas teavet teie veebilehitseja, IP-aadressi, ajavööndi ja mõnede teie seadmesse paigaldatud küpsiste kohta. Lisaks kogume veebilehe sirvimisel teavet üksikute veebilehtede või toodete kohta, mida te vaatate, millised veebilehed või otsingusõnad suunavad teid meie veebilehele, ning teavet selle kohta, kuidas te veebilehega suhtlete. Me nimetame seda automaatselt kogutud teavet “seadme teabeks”.

Me kogume teavet teie seadme kohta järgmiste tehnoloogiate abil:
– “Küpsised” on teie seadmesse või arvutisse paigutatud andmefailid, mis sisaldavad sageli anonüümset unikaalset identifikaatorit. Lisateavet küpsiste kohta ja nende keelamise kohta leiate veebilehelt http://www.allaboutcookies.org.
– Logifailid jälgivad veebisaidi tegevust ja koguvad andmeid, sealhulgas teie IP-aadressi, brauseri tüüpi, internetiteenuse pakkujat, sisenemis- ja väljumislehti ning kuupäeva ja kellaaega.
– “Veebimajakad”, “märgid” ja “pikslid” on elektroonilised failid, mida kasutatakse teabe salvestamiseks selle kohta, kuidas saidil navigeerite.

Lisaks sellele kogutakse teilt, kui te sooritate või püüate sooritada ostu veebilehel, teatud teavet: teie nimi, arveldusaadress, tarneaadress, makseteave (sealhulgas krediitkaardi numbrid), e-posti aadress ja muu teave teie kohta. postiaadress ja telefoninumber. Me nimetame seda teavet “tellimusandmed”.

Käesolevas privaatsuspoliitikas tähendab “isikuandmed” seadme- ja tellimusteavet.

KUIDAS ME TEIE ISIKUANDMEID KASUTAME?
Tellimusteavet kasutatakse kõigi saidil tehtud tellimuste täitmiseks (sealhulgas teie makseteabe töötlemiseks, saatmise korraldamiseks ja teile arvete ja/või tellimuse kinnituste esitamiseks). Lisaks kasutatakse broneeringuteavet selleks, et:
– teiega ühendust võtta;
– esitatud tellimuste kontrollimine võimalike riskide või pettuste suhtes ja
– pakkuda teile teavet või reklaami meie toodete või teenuste kohta vastavalt teie soovile.

Seadmeandmeid kasutatakse võimalike riskide või pettuste kontrollimiseks (eelkõige teie IP-aadress) ning veebilehe üldiseks täiustamiseks ja optimeerimiseks (näiteks analüüsides, kuidas kliendid veebilehte sirvivad ja milliseid tegevusi nad seal teevad, ning turundus- ja reklaamikampaaniate edukuse mõõtmiseks).

EDASTATAVAD ISIKUANDMED
Edastame teie isikuandmeid kolmandatele isikutele, et tagada teie isikuandmete kasutamine eespool kirjeldatud viisil. Näiteks kasutame oma veebipoe haldamiseks Shopify’t. Lisateavet selle kohta, kuidas Shopify teie isikuandmeid kasutab, leiate siit: https://www.google.com/intl/lt/policies/privacy/. Samuti saate Google Analyticsist loobuda siin: https://tools.google.com/dlpage/gaoptout.

Lõpuks võime edastada teie isikuandmeid ka selleks, et täita kohaldatavaid seadusi ja eeskirju, vastata kohtukutsele, läbiotsimismäärusele või muule seaduslikule isikuandmete nõudmisele või muul viisil kaitsta meie õigusi.

KÄITUMUSLIK REKLAAM
Nagu eespool kirjeldatud, kasutatakse teie isikuandmeid sihipärase reklaami eesmärgil või turundusteadete edastamiseks, mis meie arvates võivad teile huvi pakkuda. Lisateavet selle kohta, kuidas sihipärane reklaam toimib, leiate võrgureklaami algatuse (“NAI”) õppeleheküljelt aadressil http://www.networkadvertising.org/understanding-online-advertising/how-does-it-work.

Saate loobuda suunatud reklaamist, kasutades allpool olevaid linke:
– “Facebook”: https://www.facebook.com/settings/?tab=ads
– “Google”: https://www.google.com/settings/ads/anonymous
– “Bing”: https://advertise.bingads.microsoft.com/en-us/resources/policies/personalized-ads

Te võite ka loobuda mõnest sellisest teenusest, külastades Digital Advertising Alliance’i loobumisportaali aadressil: http://optout.aboutads.info/.

EI JÄLGI FUNKTSIOONI
Pange tähele, et me ei muuda isikuandmete kogumise ja kasutamise põhimõtteid, isegi kui teie veebilehitseja saadab “Ära jälgi” taotluse.

SINU ÕIGUSED
Euroopa kodanikel on õigus tutvuda meie poolt nende kohta säilitatavate isikuandmetega ja taotleda nende isikuandmete parandamist, ajakohastamist või kustutamist. Kui soovite seda õigust kasutada, võtke meiega ühendust, kasutades allpool toodud kontaktandmeid.

Pange tähele, et me töötleme teie isikuandmeid teiega sõlmitud lepingute täitmiseks (näiteks kui te esitate veebisaidil tellimuse) või muul viisil eespool loetletud õigustatud ärihuvide täitmiseks. Lisaks palume arvestada, et teie isikuandmeid edastatakse väljapoole Euroopat, sealhulgas Kanadasse ja Ameerika Ühendriikidesse.

ANDMETE SALVESTAMINE
Kui olete veebilehel tellimuse teinud, säilitame tellimuse andmed seni, kuni saame teie taotluse nende andmete kustutamiseks.

MUUTUSED
Käesolevat privaatsuspoliitikat võidakse ajakohastada meie tegevuspõhimõtete muutmise, muude äritegevusega seotud põhjuste või seaduste või määruste muutmise tõttu.

VÕTA MEIEGA ÜHENDUST
Kui soovite lisateavet, teil on küsimusi või soovite esitada kaebuse meie privaatsustavade kohta, võtke meiega ühendust aadressil. e-posti aadressil admin@neatsvor.lt

TASUTA JA KIIRE TRANSPORT

Kiire kohaletoimetamine kohalikust laost

airplane
3 AASTANE GARANTII

Pakume kuni 3 aastast garantiiteenust

shield
14 PÄEVA TAGASTUSÕIGUS

Võimalik tagastada 14 päeva jooksul

queue
100% TURVALINE MAKSE

Tagame turvalise makse SSL-iga

valid