Meie kohta

Nautige kaasaegset ja nutikat elu

Toote eesmärk

Investeerimine oma keskkonda

“Neatsvor on uuenduslik ettevõte, mis arendab tipptasemel robottolmuimejaid. Me projekteerime ja ehitame roboteid, mis täidavad võimalikult palju funktsioone automaatselt. Viimasel ajal oleme keskendunud projektidele, mis pakuvad kliendile parimat võimalikku hinna ja kvaliteedi suhet. Kui ostate meie roboti, investeerite tootesse, mis säästab teile palju aega ja energiat. Nii et on aeg anda kodutööd robotitele üle ja kulutada oma aega mõtestatud asjadele!

Innovatsioon

Tipptasemel tehnoloogiad

“Neatsvor tooted on varustatud kõige arenenuma tehnoloogiaga turul. Meie robotid on intelligentsed ja neil on lai valik marsruutide planeerimise süsteeme, mis aitavad teil oma keskkonda võimalikult tõhusalt hallata. Meie eesmärk on saada maailma turu parimaks robottolmuimejate tootjaks ja me teeme seda nutika tehnoloogia abil: täiustades seda ja leides uusi, ainulaadseid ja uuenduslikke lahendusi. Kombineerides tehnoloogiat ja kõrget tootekvaliteeti, pakume teile ka konkurentsivõimelist hinda. Kõige olulisem tulemus on kliendi jaoks maksimaalse kasu saamine.

Teadus- ja arendustegevusest

Neatsvoril on spetsiaalne teadus- ja arendusmeeskond. Ettevõttes töötab üle 120 inseneri, kellest enamik on lõpetanud mõned maailma kõige tuntumad ja prestiižsemad ülikoolid. “Neatsvoril on üle 100 patendi kodurobotika valdkonnas. “Meid ajendab uudishimu ja soov luua uusi asju ning rakendada uuenduslikke tehnoloogiaid. See aitab muuta maailma ja tuua inimkonnale selle, mis alles hiljuti tundus futuristliku unistusena. Neatsvoris muudame ka meie maailma,” ütles Sr. teadlane dr Ling.

Tarne- ja remonditeenused

Meil on laod Hispaanias, Prantsusmaal, Poolas, Tšehhi Vabariigis, Ukrainas, USAs, Austraalias ja Brasiilias. See võimaldab meil mitte ainult kaupa kiiresti kohale toimetada, vaid ka pakkuda teenust kõikjal maailmas. 

TASUTA JA KIIRE TRANSPORT

Kiire kohaletoimetamine kohalikust laost

airplane
3 AASTANE GARANTII

Pakume kuni 3 aastast garantiiteenust

shield
14 PÄEVA TAGASTUSÕIGUS

Võimalik tagastada 14 päeva jooksul

queue
100% TURVALINE MAKSE

Tagame turvalise makse SSL-iga

valid