Põrandapuhastusrobot. Mida on vaja selle kohta teada?

Põranda pesemine on üks kõige tavalisemaid majapidamistöid, mida me teeme ja mis, tõsi küll, enamikule meist ei meeldi. Kui me aga tahame tagada kodus puhta ja hügieenilise keskkonna, et vältida bakterite või tervist ohustavate allergeenide teket, peame oma põrandaid korrapäraselt puhastama.

On tõsi, et see puhastusprotsess võtab tavaliselt palju meie niigi väärtuslikku aega ja energiat, mida me pigem kulutaksime lõõgastumiseks, perega koos olemisele või muudele meeldivamatele tegevustele.

Põrandapuhastusfunktsiooniga robotpumbad – uuenduslik abimees, mis aitab teil tõhusamalt täita põrandahooldusülesandeid teie kodukeskkonnas.

See artikkel räägib teile lähemalt, mis on põrandapuhastusrobot, selle eelised ja mida on vaja teada enne selle ostmist.

Kõigepealt, mida me peame põrandapuhastusrobotiks?

Põrandapuhastusrobot on üks uusimaid robottolmuimejaid, millel on integreeritud põrandapuhastusfunktsioon, mis võimaldab väga põhjalikult puhastada kõvakattega pindu, nagu puit, plaadid või parkett.

Robotpumpade kui majapidamisabiliste populaarsus üldiselt julgustab nende tootmisega tegelevaid ettevõtteid, sealhulgas Neatsvorit, otsima uusi uuendusi, mis võiksid muuta need abilised kodumajapidamistele veelgi kasulikumaks.

Seepärast on enamikul turul olevatest uusimatest robottolmuimeja mudelitest integreeritud põrandapuhastusfunktsioon.

Mis puutub tööpõhimõtetesse, siis see on täiesti identne mis tahes muu robotpumba mudeliga. Tänu sisseehitatud anduritele suudab see nutikas abiline teha kiiresti selliseid asju nagu: kaardistada ruumi, määrata kindlaks, millisel põrandapinnal ta on, ja valida selle põhjal automaatselt parima puhastusrežiimi.

Millised on põrandapuhastusroboti eelised?

Põrandapesufunktsiooniga robotpumbad võivad koduomanikele pakkuda mitmeid eeliseid.

Peamised neist on:

  • Kasutamise lihtsus – praktiliselt igal robotpumbal on tänapäeval väga lihtne ja intuitiivne kasutajakogemus. Sellised funktsioonid nagu tunnipõhine puhastamine või roboti kaugjuhtimine mobiilirakenduse kaudu võimaldavad teil üldiselt puhastada oma kodu põrandaid ka siis, kui te ei ole kodus.
  • Aja kokkuhoid – pole saladus, et põrandate puhastamine võtab tavaliselt palju aega. Kogu maja põrandate korralik puhastamine, moppimine ja tolmuimeerimine võib võtta kuni mitu tundi, eriti suuremates ruumides. Põrandapuhastusrobot võimaldab teil seda aega kulutada meeldivamatele tegevustele.
  • Vähem kulusid – kuigi robottolmuimeja ei ole odav ja maksab vähemalt 200 eurot, on see sisuliselt investeering teie koduhooldusse, mis tasub end pikemas perspektiivis niikuinii ära. Selle seadmega kulutate palju vähem puhastusvahenditele ja veele.
  • Oluliselt tõhusam puhastus – robot jõuab hõlpsasti ka kõige keerulisematesse kohtadesse, samas kui sellised funktsioonid nagu automaatne puhastusrežiimi valik ja robotit navigeerimisel abistavad andurid tagavad väga tõhusa tulemuse.
  • Multifunktsionaalne puhastus – nagu eespool mainitud, on põrandapuhastusrobot tavaline robotpuhastusseade, millel on põrandapuhastusfunktsioon. See tähendab, et seade suudab korraga täita nii tolmuimeja kui ka põrandapuhastaja funktsioone.

Mida on oluline arvestada, kui otsite põrandapuhastusrobotit?

Kui te kavatsete tõsiselt osta põrandapuhastusroboti, on oluline tutvuda mitte ainult seadme eeliste, vaid ka teatavate omadustega, mis määravad ära seadme töö.

Meie arvates on see nii:

  1. Aku – aku suurus määrab, kui kaua robot kestab ja kui tihti tuleb seda laadida. Kui elate suuremas kodus või lihtsalt puhastate põrandaid sageli, soovitame suurema akuga robottolmuimejat. Väiksemate ruumide puhul piisab väikese akuga robotist.
  2. Võimsus – mida võimsam on robot, seda tõhusamalt suudab ta täita erinevaid puhastustöid, näiteks koguda tolmu või loomakarvu. Kui teil ei ole vaja põrandaid sageli puhastada, piisab ka madala võimsusega versioonist.
  3. Reservuaar – mida suurem on vee ja puhastusvahendi maht, seda rohkem põrandapinda suudab robot korraga puhastada. Kui otsite puhastusteenindajat suuremasse koju, pidage seda tegurit silmas.
  4. Funktsionaalsus – robotpumba otsimisel on oluline kaaluda üldist funktsionaalsust, mida me vajame. Kui me otsime põrandapuhastusrobotit, tahame loomulikult masinat, mis suudab korralikult tolmuimeerida ja moppida. Muud funktsioonid, nagu näiteks tolmukoti isetühjenemine või roboti automaatne tagasipöördumine laadimiseks, võivad olla väga kasulikud, kuid need tähendavad ka roboti suuremat maksumust.

Lõpuks,

Selles artiklis oleme lühidalt arutanud, mis on põrandapuhastusrobot, selle toote eelised ja omadused, mis on kõige olulisemad, kui otsite endale sellist robotit.

Selleks, et säästa aega ja energiat majapidamistööde tegemisel, võib põrandapuhastusfunktsiooniga robottolmuimeja olla täiuslik abiline.

TASUTA JA KIIRE TRANSPORT

Kiire kohaletoimetamine kohalikust laost

airplane
3 AASTANE GARANTII

Pakume kuni 3 aastast garantiiteenust

shield
14 PÄEVA TAGASTUSÕIGUS

Võimalik tagastada 14 päeva jooksul

queue
100% TURVALINE MAKSE

Tagame turvalise makse SSL-iga

valid